Chris Benz -zegarki dla nurków

Niemiecki producent zegarków do nurkowania i sportów wodnych. Zegarki wykonane z najwyższej jakości materiałów z najwyższą precyzją i zaangażowaniem. Posiadają praktycznie niezniszczalne szkło szafirowe i wodoodporność od 200 do 2000 metrów. Chris Benz to marka nr 1 na świecie w produkcji zegarków typu Diver.
Odwiedź stronę

Cressi - profesjonalny sprzęt nurkowy

Włoski producent sprzętu do nurkowania, łowiectwa podwodnego, freedivingu oraz sprzętu pływackiego. CRESSI jest najstarszą istniejącą do dziś firmą na świecie. Za datę jej powstania przyjęto 1946 rok, kiedy to bracia Egidio i Nani Cressi założyli ją oficjalnie. Od tamtej pory Cressi cały czas rozwija swój asortyment i stawia na jego najwyższą jakość.
Odwiedź stronę

Mares - sprzęt nurkowy

Włoski producent najwyższej jakości sprzętu do nurkowania, łowiectwa podwodnego, freedivingu i pływackiego. Mares to przede wszystkim jakość wykonania i funkcjonalność. Jedyny producent na świecie z opatentowanym systemem VOD w automatach oddechowych do nurkowania.
Odwiedź stronę

IANTD - szkolimy z najlepszymi

Powstała w 1991 roku jako IAND (International Association of Nitrox Divers) przemianowana w 1994 na IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers) była pierwszą organizacją, jaka wprowadziła Nitrox, a później Trimix, do nurkowań sportowych. IANTD pierwsza wprowadziła programy nitroxowe, gas blenderskie, później techniczne, trimixowe i rebreatherowe. Programy te, częściowo uproszczone i skomercjalizowane dostępne są teraz pod różnymi markami.

Odwiedź stronę

Fourth Element

Fourth Element to najwyższej jakości skafandry neoprenowe, suche skafandry, ocieplacze do suchych skafandrów, bielizna termoaktywna najwyższej jakości.
Odwiedź stronę